V20

Uitslag -9 Quievrain P.V. Zaanstreek-Noord    23-05-2021    Vitesse

Lossing: 08:45:00   Wind: Z.W.   Aantal duiven: 260   Aantal deelnemers: 22

 Prs  Vlg Klasse  Ver Naam                 Woonplaats             Mee Get  Afstand    Ringnr    Zuiver  Snelheid Punte   Vpu 

   1   10    1 A    1 M. & M. Kramer       Wormer                   8   2  244,185 9-3936214  11:02:27  1776,538 200,0 200,0 
   2    3    2 A    2 Marco Braspenning    Zaandam                 29   1  242,360 8-1773714  11:02:35  1761,551 197,7 197,2 
   3    4    3 A    3 Marco Braspenning    Zaandam                 29  11    2/19  0-1386653  11:02:37  1761,124 195,4 194,4 
   4    6    4 A    4 Marco Braspenning    Zaandam                 29  12     3    0-1386659  11:02:38  1760,911 193,1 191,7 
   5    9    5 A    5 Jos Stoop            De Rijp                 15   1  252,024 9-1569332  11:09:17  1746,634 190,8 188,9 
   6    8    6 A    6 Marco Braspenning    Zaandam                 29  15     4    0-1386641  11:04:04  1742,762 188,5 186,1 
   7   13    7 A    7 A. Kat & Zn.         Westzaan                20   8  239,915 0-1380418v 11:02:57  1739,147 186,2 183,3 
   8   17    8 A    8 Marco Braspenning    Zaandam                 29  26     5    7-1153509v 11:04:26  1738,179 183,9 180,6 
   9   52    9 A    9 Jos Stoop            De Rijp                 15  13    2/7   0-1401849  11:10:03  1737,403 181,6 177,8 
  10   48   10 A   10 M. & M. Kramer       Wormer                   8   3    2/3   0-1383351  11:05:40  1735,913 179,3 175,0 

  11   28   11 A   11 H. Bultstra          Zaandam                 13   1  237,997 9-1551456  11:02:08  1735,481 177,0 172,2 
  12   68   12 A   12 Co ten Haken         Wormerveer              18   2  243,780 8-1773454  11:05:55  1729,956 174,7 169,4 
  13   20   13 A   13 A. Kat & Zn.         Westzaan                20  20    2/9   0-1380425  11:03:42  1729,743 172,4 166,7 
  14   15    1 B    1 N van Selm           Markenbinnen            17   6  247,499 0-1401772v 11:08:06  1729,575 170,1 200,0 
  15   27    2 B    2 N van Selm           Markenbinnen            17   3    2/6   8-1789045  11:08:10  1728,769 167,8 186,7 
  16   18   14 A   14 Bert Braspenning     Wijdewormer             22   4  243,329 0-1386588  11:05:53  1727,132 165,5 163,9 
  17   19   15 A   15 Marco Braspenning    Zaandam                 29   4     6    0-1386618  11:05:23  1726,416 163,2 161,1 
  18   26   16 A   16 Bert Braspenning     Wijdewormer             22  19    2/6   0-1386566v 11:05:58  1726,111 160,9 158,3 
  19   21   17 A   17 Marco Braspenning    Zaandam                 29  22     7    0-1386631  11:05:29  1725,187 158,6 155,6 
  20   23   18 A   18 A. Kat & Zn.         Westzaan                20  19     3    0-1380422  11:04:06  1724,769 156,3 152,8 

  21   34   19 A   19 Marco Braspenning    Zaandam                 29  13     8    0-1386626  11:05:33  1724,369 154,0 150,0 
  22   33   20 A   20 M. Kroon             Assendelft              20   6  242,125 0-1380723  11:05:36  1722,109 151,7 147,2 
  23   24   21 A   21 A. Kat & Zn.         Westzaan                20  14     4    0-1380451  11:04:41  1717,566 149,4 144,4 
  24   47   22 A   22 A. Kat & Zn.         Westzaan                20   7     5    0-1380419v 11:05:00  1713,681 147,1 141,7 
  25   39   23 A   23 G.S. Dekker          Assendelft               7   1  241,516 0-1381506  11:05:57  1713,489 144,8 138,9 
  26   41   24 A   24 Bert Braspenning     Wijdewormer             22  15     3    9-3936036v 11:07:09  1711,743 142,5 136,1 
  27   40    3 B    3 N van Selm           Markenbinnen            17   9     3    8-1789204  11:09:45  1709,859 140,2 173,3 
  28   35   25 A   25 H. Bultstra          Zaandam                 13   4    2/3   9-1551461  11:04:12  1709,715 137,9 133,3 
  29   30   26 A   26 Jon Siemons          Krommenie               37  19  244,054 9-1551104v 11:07:46  1709,462 135,6 130,6 
  30   31   27 A   27 Jon Siemons          Krommenie               37   4    2/7   0-2048793v 11:07:47  1709,262 133,3 127,8 

  31   32   28 A   28 Jon Siemons          Krommenie               37   3     3    9-1551101  11:07:49  1708,863 131,0 125,0 
  32   57   29 A   29 Jon Siemons          Krommenie               37  28     4    0-1383739  11:07:50  1708,664 128,7 122,2 
  33   43   30 A   30 M. Kroon             Assendelft              20   4    2/8   0-1380725v 11:06:55  1706,131 126,4 119,4 
  34   36   31 A   31 Marco Braspenning    Zaandam                 29  24     9    0-1386644  11:07:05  1705,760 124,1 116,7 
  35        32 A   32 H. Bultstra          Zaandam                 13   3     3    9-1551445  11:04:32  1705,631 121,8 113,9 
  36   38   33 A   33 Marco Braspenning    Zaandam                 29   7    10    6-1434606  11:07:07  1705,360 119,5 111,1 
  37   50    4 B    4 Cor Strijbis         De Rijp                  9   1  251,741 0-1401908  11:12:37  1705,346 117,2 160,0 
  38   62   34 A   34 Marco Braspenning    Zaandam                 29  28    11    0-1386645  11:07:12  1704,360 114,9 108,3 
  39   42   35 A   35 G.S. Dekker          Assendelft               7   2    2/5   8-1770541  11:06:45  1703,818 112,6 105,6 
  40   51    5 B    5 N van Selm           Markenbinnen            17   2     4    8-1789225  11:10:20  1702,996 110,3 146,7 

  41   70   36 A   36 Bert Braspenning     Wijdewormer             22   7     4    0-1386565  11:08:02  1701,172 108,0 102,8 
  42   45   37 A   37 G.S. Dekker          Assendelft               7   3     3    8-5119485  11:06:59  1701,018 105,7 100,0 
  43   44   38 A   38 M. Kroon             Assendelft              20  16     3    0-1380777v 11:07:22  1700,738 103,4  97,2 
  44   60   39 A   39 M. Kroon             Assendelft              20  15     4    0-1380751v 11:07:24  1700,340 101,1  94,4 
  45   46   40 A   40 G.S. Dekker          Assendelft               7   7     4    9-1550203  11:07:04  1700,021  98,9  91,7 
  46        41 A   41 G.S. Dekker          Assendelft               7   5     5    0-1381505  11:07:13  1698,228  96,6  88,9 
  47   54   42 A   42 A. Kat & Zn.         Westzaan                20   4     6    9-1550928v 11:06:18  1697,915  94,3  86,1 
  48        43 A   43 M. & M. Kramer       Wormer                   8   4     3    0-1383382  11:08:50  1697,695  92,0  83,3 
  49   69   44 A   44 C.M. Kroon           Krommenie                6   3  243,619 0-1380730v 11:08:38  1696,116  89,7  80,6 
  50   56    6 B    6 Cor Strijbis         De Rijp                  9   7    2/3   0-1401924  11:13:40  1693,302  87,4 133,3 

  51   59    7 B    7 N van Selm           Markenbinnen            17   8     5    0-1401776  11:11:26  1690,203  85,1 120,0 
  52   53   45 A   45 Jos Stoop            De Rijp                 15   8     3    9-1569330  11:14:16  1688,326  82,8  77,8 
  53   61   46 A   46 Jos Stoop            De Rijp                 15   2     4    7-1167890  11:14:17  1688,137  80,5  75,0 
  54   55   47 A   47 A. Kat & Zn.         Westzaan                20   1     7    8-3838077v 11:07:11  1687,366  78,2  72,2 
  55   81   48 A   48 A. Kat & Zn.         Westzaan                20  13     8    0-1380404  11:07:13  1686,971  75,9  69,4 
  56         8 B    8 Cor Strijbis         De Rijp                  9   3     3    0-1401902  11:14:16  1686,495  73,6 106,7 
  57   58   49 A   49 Jon Siemons          Krommenie               37  18     5    0-1383707v 11:09:52  1684,681  71,3  66,7 
  58   80   50 A   50 Jon Siemons          Krommenie               37  11     6    0-1383744v 11:09:53  1684,488  69,0  63,9 
  59         9 B    9 N van Selm           Markenbinnen            17  10     6    8-1789214  11:11:57  1684,260  66,7  93,3 
  60   66   51 A   51 M. Kroon             Assendelft              20  19     5    0-1380764v 11:08:46  1684,176  64,4  61,1 

  61   74   52 A   52 Jos Stoop            De Rijp                 15  11     5    0-1401888  11:14:50  1681,941  62,1  58,3 
  62   63   53 A   53 Marco Braspenning    Zaandam                 29   3    12    9-1553803  11:09:14  1680,333  59,8  55,6 
  63   64   54 A   54 Marco Braspenning    Zaandam                 29  25    13    9-1553811v 11:09:16  1679,945  57,5  52,8 
  64   65   55 A   55 Marco Braspenning    Zaandam                 29   9    14    0-1386630  11:09:20  1679,169  55,2  50,0 
  65   71   56 A   56 Marco Braspenning    Zaandam                 29  27    15    0-1386656  11:09:25  1678,200  52,9  47,2 
  66   67   57 A   57 M. Kroon             Assendelft              20  20     6    0-1380762v 11:09:19  1677,758  50,6  44,4 
  67   72   58 A   58 M. Kroon             Assendelft              20   8     7    0-1380743  11:09:26  1676,402  48,3  41,7 
  68   73   59 A   59 Co ten Haken         Wormerveer              18   6    2/5   9-1550473  11:10:26  1676,230  46,0  38,9 
  69        60 A   60 C.M. Kroon           Krommenie                6   4    2/2   0-2048660  11:10:28  1674,739  43,7  36,1 
  70   75   61 A   61 Bert Braspenning     Wijdewormer             22  20     5    8-1773639v 11:10:28  1672,716  41,4  33,3 

  71   82   62 A   62 Marco Braspenning    Zaandam                 29  16    16    0-1386611  11:09:54  1672,602  39,1  30,6 
  72        63 A   63 M. Kroon             Assendelft              20   5     8    9-3936222  11:09:52  1671,388  36,8  27,8 
  73   79   64 A   64 Co ten Haken         Wormerveer              18  10     3    0-1380570  11:11:01  1669,533  34,5  25,0 
  74   76   65 A   65 Jos Stoop            De Rijp                 15   6     6    9-1569313  11:16:00  1668,947  32,2  22,2 
  75        66 A   66 Bert Braspenning     Wijdewormer             22  13     6    9-3936038v 11:10:51  1668,319  29,9  19,4 
  76        67 A   67 Jos Stoop            De Rijp                 15   3     7    9-1569308  11:16:13  1666,555  27,6  16,7 
  77   78   10 B   10 H. Elsenga           Krommenie                7   2  244,622 6-1407623  11:11:49  1666,139  25,3  80,0 
  78        11 B   11 H. Elsenga           Krommenie                7   1    2/2   9-1293982  11:11:57  1664,627  23,0  66,7 
  79   86   68 A   68 Co ten Haken         Wormerveer              18  13     4    0-2048599  11:11:38  1662,512  20,7  13,9 
  80        69 A   69 Jon Siemons          Krommenie               37  15     7    8-1810903v 11:11:48  1662,494  18,4  11,1 

  81        70 A   70 A. Kat & Zn.         Westzaan                20   5     9    0-1498599  11:09:28  1660,697  16,1   8,3 
  82   83   71 A   71 Marco Braspenning    Zaandam                 29   2    17    0-1386617  11:11:10  1658,108  13,8   5,6 
  83   84   72 A   72 Marco Braspenning    Zaandam                 29  23    18    0-1386637  11:11:11  1657,918  11,5   2,8 
  84           A      Marco Braspenning    Zaandam                 29   8    19    0-1386606  11:11:12  1657,729   9,2       
  85           A      R. Faber             Westzaan                 6   1  238,325 0-1381669v 11:08:53  1656,375   6,9       
  86           A      Co ten Haken         Wormerveer              18   8     5    9-7008389  11:12:11  1656,299   4,6       
  87           A      F. Pfersich          Wormer                   7   2  244,887 8-1771523  11:12:53  1655,929   2,3       
            12 B   12 N van Selm           Markenbinnen            17   7     7    9-1570030  11:17:06  1627,231   0,0  53,3 
            13 B   13 N van Selm           Markenbinnen            17   5     8    0-1401464  11:17:34  1622,254   0,0  40,0 
            14 B   14 Cor Strijbis         De Rijp                  9   8     4    0-1401936  11:20:58  1614,048   0,0  26,7 
            15 B   15 G. Haytema           Wormer                   4   1  244,528 7-1138059v 11:16:43  1611,719   0,0  13,3 

Klasse A:   215 duiven in concours
Klasse B:    45 duiven in concours


1264 Zaanstreek-Noord       Gegenereerd door Venira Rekenaar

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *